Modlitba pre Sedembolestnú
Na tomto mieste môžete vložiť prosbu, za ktorú sa modlí miestne spoločenstvo a je vložená aj medzi úmysly nedeľnej svätej omše o 10.30, ktorú venujeme dobrodincom.
(nebude zverejnený)
Zverejniť modlitbu?
947 modlitieb k Sedembolestnej:
Vladimir
7. 7. 2020 o 23:48
Prosim o prosbu na úmysel : ak je to v zhode s Božou vôľou a na mocný príhovor Panny Márie Ustavičnej Pomoci, sv. Jozefa, sv. Rity, sv. Júdu Tadeáša a sv. Archanjela Rafaela prosím o dar a milosť nájdenia Bohu milej milujúcej manželky, spoločníčky na mojej ceste životom, ktorú tak úpenlivo a túžobne hľadám. Pán vie, že som nedokonalý muž túžiaci po rodinnom živote. Verím a dôverujem Božej moci. Sedembolestná Panna Mária, patrónka Slovákov oroduj za nás Pán Boh zaplať.
Simona
6. 7. 2020 o 21:50
Prosím o modlitbu za našu jedinú babičku, za uzdravenie. Sedembolestna Panna Maria, daj jej prosím ešte silu, oroduj za ňu. Pán Boh zaplat.
Gabika
6. 7. 2020 o 20:37
Prosim o modlitby za zdravie pre nasu mamku, za dobre vysledky z vysetrenia, ktore ju caka. Pan Boh zaplat.
Terka
6. 7. 2020 o 19:36
Chcem poprosiť o modlitbu za môjho otca.O mesiac je objednaný na operáciu srdca. A potreboval by pred ňou určite ísť aj na spoveď, nebol 40 rokov. Verím, že Boh môže spraviť zázrak, tak prosím vás poproste oň tiež. Ďakujem moc. Pán Boh vám zaplať.
Saska Hostakova.
6. 7. 2020 o 07:07
Andelicku straznicku opatruj moju dusicku abi bola cista prejezisa krista.
Pútnický kalendár
Načítavam kalendár...

sv. omše, spovedanie poslat modlitbu
chcem podporit odber noviniek
kronika svedectvo