Modlitba pre Sedembolestnú
Na tomto mieste môžete vložiť prosbu, za ktorú sa modlí miestne spoločenstvo a je vložená aj medzi úmysly sobotnej svätej omše, ktorú venujeme dobrodincom.
(nebude zverejnený)
Zverejniť modlitbu?
784 modlitieb k Sedembolestnej:
Viera
16. 6. 2019 o 16:23
Za celostné uzdravenie JG, MF, VP, LP a ich celých rodín. Za zvládnutie operácie a následnej rekonvalescencie u VP. Sedembolestná Panna Mária, oroduj za nás.
Karol
7. 6. 2019 o 17:45
Nasa draha Panna Maria modli sa za nas a ochranuj nas
Slavka
5. 6. 2019 o 10:06
Sedembolestna Panna Mária prosím ta pomôž mi nech mi už moji rodičia neublizuju psychicky prosím s pokorou pomôž mi.Pan Boh zaplať
maxištrant Palino
4. 6. 2019 o 08:30
Drahá naša Mama Panna Mária Sedembolestná, ďakujeme ti za nášho novokňaza, pátra Juraja Tirpáka. Prosíme vypros mu veľa milostí, hojnosť darov Ducha Svätého, radosť, pokoj. AMEN.
Eva
30. 5. 2019 o 09:44
Sedembolestná Panna Mária. Už viac krát som tu prosila o pomoc - modlitbu, ani to nie je tak dávno, čo som prosila modlitbu za synov - študentov - vysokoškolákov (bývalí štduenti šaštínskeho GJB). Dnes chcem poďakovať za pomoc ochranu a sprevádzanie počas celého štúdia, hlavne našej Sedembolestnej Mame, modliacemu sa spoločenstvu, kňazom pavlínom a saleziánom. Naši synovia minulý týždeň štátnicami úspešne ukončili štúdium. Veľmi Vám ďakujem. Ale predsa poprosím našu MAMU o ďalšiu pomoc a ochranu v živote. Tebe Sedembolestná ich zverujem.
Pútnický kalendár
Načítavam kalendár...

sv. omše, spovedanie poslat modlitbu
chcem podporit odber noviniek
kronika svedectvo