Modlitba pre Sedembolestnú
Na tomto mieste môžete vložiť prosbu, za ktorú sa modlí miestne spoločenstvo a je vložená aj medzi úmysly sobotnej svätej omše, ktorú venujeme dobrodincom.
(nebude zverejnený)
Zverejniť modlitbu?
506 modlitieb k Sedembolestnej:
anna
20. 5. 2017 o 17:49
Preblahoslavená Matka Božia Panna Mária, prosím Ťa o zdravie pre môjho manžela Ivana, ktorý má podstúpiť vyšetrenie a veľmi sa bojím. Prosím Ťa daj mu silu a veľa trpezlivosti. Pros za neho u Svojho Syna Nášho Pána Ježiša Krista, aby ho posilniť svojou Božou milosťou a láskavosťou. Panna Mária ďakujem Ti, že ma vyslyšíš, prosím Ťa buď našou Prímluvnicou, Prostrednicou a Orodovnicou. Vďaka Ti Matka Božia.
Veronika
20. 5. 2017 o 16:55
Mili priatelia! Obraciam sa na Vas s velkou prosbou, (lebo po mnohých skúsenostiach som sa presvedcila, ze sila modlitby je velmi silna ked sa spojime viaceri) o modlitbu za obratenie Janky, ktora je uz v poslednom stadiu rakoviny (stav je velmi velmi vazny) ...Najhorsie je na tom to, ze nechce pripustit sviatost zmierenia skratka odmieta akukolvek pomoc z tejto oblasti (rozhovor, sv.spoved, sv.prijimanie..) manzel uz je bezradny.. Snazime sa doverovat Panne Marie, ako povedal don Bosco : "Dôverujte Panne Marie a uvidite, co su to zazraky." Len to jedine nam ostava..
Alena
19. 5. 2017 o 12:52
Prosím o modlitby za môj vzťah s Radkom, nech nás Boh spojí navždy a požehná, ak je to jeho vôľa. Bohu vďaka.
JANKA
16. 5. 2017 o 22:43
prosim o modlitby za nase manzelstvo nech pan drzi nad nasou laskou svoju ochrannu ruku,a tiez nech nam pozehna dietatko,zatial sa nam nedari ale bohu nie je nic nemozne.PBZ
Helena
15. 5. 2017 o 17:01
Sedembolestna Panna Maria prosim ta o pomoc pre nasho syna Juraja ktory sa dostal do nestastia v nemecku prosim ta oslobod ho od zlych ludi ktory mu ublizuju velmi sa ako rodicia trapime prosim ta aj o prihovor tvojho syna Jezisa Krista aby mu pomohol jedneho syna sme uz stratili a tak ta prosime v mene celej rodiny Maticka nasa ochran ho vsetci sa za neho modlime aby sa nam stastlivo vratil domov dakujeme za vase modlidby.Pan Boh zaplat
Pútnický kalendár
Načítavam kalendár...

sv. omše, spovedanie poslat modlitbu
chcem podporit odber noviniek
kronika svedectvo