Modlitba pre Sedembolestnú
Na tomto mieste môžete vložiť prosbu, za ktorú sa modlí miestne spoločenstvo a je vložená aj medzi úmysly sobotnej svätej omše, ktorú venujeme dobrodincom.
(nebude zverejnený)
Zverejniť modlitbu?
468 modlitieb k Sedembolestnej:
Mária
23. 3. 2017 o 22:21
Sedembolestná Panna Mária, prosím Ťa o pomoc pre Mirka, ktorý roky blúdi, nevie nájsť svoje miesto v živote, svojim spôsobom života ubližuje sebe i svojej matke. Sedembolestná popros svojho Syna, nech je milostivý k Mirkovi i jeho mame. Ďakujem za pomoc i vám za vaše modlitby.
Palko Petrič
22. 3. 2017 o 19:31
Drahá naša Mama Sedembolestná Panna Mária, chcem si vyprosiť ú teba, aby sa mi tu v našej farnosti Šaštín naďalej darilo ako predtým so saleziáni a ďakujem za požehnané roky môjho miništrovania: upratovaním Baziliky, prednášaním Modlitieb veriacich za zosnulých, Modlitieb za celú moju rodinu, príbuznú rodinu a mojich dobrodincov. Prosím dajte im zdravie tela I duše, ochranu, pomoc a veľa milostí. AMEN. PS.: Ďakujem pátri Pavlíni za krásny prvý darček od vás a veľmi si ho vážim!!!
Lívia
21. 3. 2017 o 16:19
Sedembolestná Panna Mária, ďakujem za milosť súkromného sľubu a zasvätenia. Veľmi Ťa milujem, ale som len úbohá hriešnica. Ďakujem za Tvoje láskavé srdce a to že si mi u Pána vyprosila veľké milosti. Chcem Ťa poprosiť, môj starý otec a stará mama majú už veľa ťažkostí, no najviac ma ťaží, že stratili vieru. Sedembolestná Panna Mária, oroduj za nás.
alena
16. 3. 2017 o 22:09
Drahá Panna Mária,moja nebeská matka,k Tebe sa utiekam a zverujem Ti telesné i duševné zdravie mojej rodiny.Prosím o ochranu mojich detí a ich detí,prived ich ku svojmu synovi,vypros im milosti pre spásu ich,našich duší.Prosím o modlitbu za moju rodinu.
Mária
15. 3. 2017 o 21:21
Sedembolestná Panna Mária, prosím Ťa ochranu mojej dcéry Milky, nech opäť nájde cestu k Bohu, prosím Ťa o ochranu mojej rodiny a mojich blízkych. Vypros nám u Boha tie milosti, ktoré najviac potrebujeme pre spásu našich duší. Ďakujem za všetky dary, ktoré si nám vyprosila u Svojho Syna. Vďaka i vám všetkým za vaše modlitby.
Pútnický kalendár
Načítavam kalendár...

sv. omše, spovedanie poslat modlitbu
chcem podporit odber noviniek
kronika svedectvo