Modlitba pre Sedembolestnú
Na tomto mieste môžete vložiť prosbu, za ktorú sa modlí miestne spoločenstvo a je vložená aj medzi úmysly sobotnej svätej omše, ktorú venujeme dobrodincom.
(nebude zverejnený)
Zverejniť modlitbu?
523 modlitieb k Sedembolestnej:
Zuzana
24. 7. 2017 o 20:39
Prosím o modlitby za zosnulých z rodiny Holečkovej a Harmadyovej ako aj za všetky duše v očistci. Vyprosujem im u Pána milosrdenstvo za dobro, ktoré konali. Pane, prijmi ich k sebe do večnej slávy, aby sa s tebou radovali a za nás orodovali. Odpočinutie večné daj im Pane a svetlo večné nech im svieti, nech odpočívajú v pokoji. Amen.
Katarina
24. 7. 2017 o 20:14
Prosim o modlitbu za obratenie , za dar viery pre môjho syna Petka. Nech Pán žehná slovenskú komunitu Pavlínov. Dakujem
Silvia
24. 7. 2017 o 12:17
Prosim velmi pekne za modlitbu za moje uzdravenie aj mojej mamy a za dar zdraveho dietatka pre mna. Nebeska nasa matka, prosim Ta oroduj za nas u svojho syna a pros za nase uzdravenie. Dakujem. Pan Boh zaplat a odmen za Vase modlitby.
Peter
20. 7. 2017 o 13:45
Prosím za povolania miništrovania pre farnosť Riečka.
Zuzana
20. 7. 2017 o 13:34
Prosím o modlitby za uzdravenie mojej mamičky z ťažkej choroby. Panna Mária, Mamička naša, oroduj za zdravie mojej mamičky. Posilni ju. Ty vieš, ako veľmi Ťa miluje. Veríme v nekonečné Milosrdenstvo nášho Pána Ježiša Krista. Jemu nič nie je nemožné. Pán Boh zaplať za modlitby.
Pútnický kalendár
Načítavam kalendár...

sv. omše, spovedanie poslat modlitbu
chcem podporit odber noviniek
kronika svedectvo