Modlitba pre Sedembolestnú
Na tomto mieste môžete vložiť prosbu, za ktorú sa modlí miestne spoločenstvo a je vložená aj medzi úmysly sobotnej svätej omše, ktorú venujeme dobrodincom.
(nebude zverejnený)
Zverejniť modlitbu?
762 modlitieb k Sedembolestnej:
Viera
14. 4. 2019 o 21:08
Za celostné uzdravenie LP, za vyliečenie jej závažného ochorenia, za pomoc božiu a ochranu Sedembolestnej. Za celostné uzdravenie JG, MF, VP, ich celých rodín a na ich spoločné modlitbové úmysly. Sedembolestná Panna Mária, oroduj za nás, celostne nás uzdrav. PBZ
Zuzka
8. 4. 2019 o 08:35
Sedembolestna Panna Maria prosim oroduj za sestru. Nech jej Pan da silu a ochranujte ju aj deti pocas rozvodu. Nech sa stane ako On chce. Prosim ochranujte aj celu nasu rodinu. Dakujeme. Amen.
Alex Bodnár
7. 4. 2019 o 21:10
Dobrý deň, prosím o Božie milosrdenstvo pre moju babičku Máriu, ktorá sa dožila 11.3. 75 rokov. Prajem jej od Božíčka veľa veľa Božích milostí, veľa zdravia a veľa lásky od blízkych a priateľov. Taktiež by sme chceli poďakovať Pánu Bohu za všetkých dobrodincov a za všetkých dobrých ľudí ktorí nám pomohli. Z celého srdca ďakujeme.
maxištrant Palino
5. 4. 2019 o 12:53
Panna Mária Sedembolestná, ďakujem Ti za Don Jossého, že som sa s ním opäť stretol, že mu môžem pomôcť pri svätých omšiach a porozprávať o veciach, ktoré on zažil a vypros mu na tejto zemi, kde sme len pútnikmi zdravie, pokoj, ochranu a veľa milostí do ďalších rokov života. AMEN.
Zuzana
3. 4. 2019 o 21:20
Prosim o modlitbu pre silu a ochranu - pre sestru s detmi aj celu nasu rodinu pocas celeho tohto tazkeho obdobia. Panna Maria ochranuj a oroduj prosim tiez. Dakujem. PBZ.
Pútnický kalendár
Načítavam kalendár...

sv. omše, spovedanie poslat modlitbu
chcem podporit odber noviniek
kronika svedectvo