Modlitba pre Sedembolestnú
Na tomto mieste môžete vložiť prosbu, za ktorú sa modlí miestne spoločenstvo a je vložená aj medzi úmysly nedeľnej svätej omše o 10.30, ktorú venujeme dobrodincom.
(nebude zverejnený)
Zverejniť modlitbu?
1443 modlitieb k Sedembolestnej:
Adriana
6. 6. 2023 o 13:11
Preblahoslavená Panna Mária, pod Tvoju ochranu sa utiekame a z celého srdca ťa prosíme o príhovor za dar Božej milosti uzdravenia dcéry Petrušky a jej dobré výsledky. Vypros prosím zdravie, ochranu a Božiu pomoc pre deti Petrušku a Martinka a našu rodinu. Sprevádzaj prosím našu rodinu na naších cestách a obdaruj nás zdravím a šťastím. Dobrotivá Panna Mária, z celého srdca ďakujem za všetko, čo pre nás robíš. Z celého ♥ BOHU VĎAKA
PALINO
25. 5. 2023 o 16:33
Panna Mária, naša ochrankyňa, ďakujem ti za všetky uplinulé roky v miništrantskej službe a prosím ťa o zdravie, pomoc ochranu aj do ďalších rokov mojej služby. AMEN. Pozdravujem všetkých našich farníkov.
Mária
24. 5. 2023 o 16:17
Matka drahá, daj mi prosím znovu pocítiť, že si mojou starostlivou mamkou, teraz o to viac..po smrti mojej pozemakej mamky. Vypros uzdravenie nášho vzťahu, odpustenie, odpustenie sebe, zahojenie rán a výčitiek, milosrdenstvo, nech Pán uzdraví naše duše a mamku príjme do svojej radosti. Ďakujem Ti.
Slávka
18. 5. 2023 o 11:12
Sedembolestna Panna Maria prosim ta uzdrav vztah s mamou ktora MA stale vyraduje s rodiny,mna to velmi boli a trapi Sedembolestna Panna Maria prosim vypros mi milost pomoz mi dakujem
MARIA
12. 5. 2023 o 14:30
Panna Mária prosim Ta pomoz mi uzdravit nohu aj ruku, aby som dokazala otvorit prsty na ruke aby nebola ruka taka spasticka a aby som sa nepocikavala v noci pomôz mi prosim pokorne a zaroven aj dakujem ze nas vyslysis amen.
Pútnický kalendár
Načítavam kalendár...

sv. omše, spovedanie poslat modlitbu
chcem podporit odber noviniek
kronika svedectvo